Film
Sárkányszív

Film Sárkányszív
  Trailer k filmu Sárkányszív Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Udatný rytíř se smyslem pro rytířskou čest a poslední drak s ušlechtilým srdcem v boji proti podlému králi.
Píše se 10. století a na světě zůstal poslední drak. Na něj náhodou narazí potulný rytíř Bowen. Po počátečním šoku se s Dracem, jak mu začne říkat, domluví a putují spolu od vesnice k vesnici, od města k městu. Draco vždy předstírá, že vesnici napadl, a Bowen zase předstírá, že draka zabíjí a pak vyinkasuje odměnu. Zemi vládne tyranský král Einon. Když byl ještě malý, byl vážně nemocný a jeho život zachránilo právě dračí srdce - jeho polovina teď bije v jeho hrudi a druhá v Dracově, což zatím Bowen netuší. Už brzy ale toto tajemství odhalí, protože ho čeká nelehký úkol: aby zachránil království, musí jej zbavit ďábelského krále. Jenže to by znamenalo zabít i přítele Draca...

Režie: Rob Cohen
Hrají a postavy: Dennis Quaid (Bowen), David Thewlis (King Einon), Pete Postlethwaite (Gilbert of Glockenspur), Dina Meyerová (Kara), Jason Isaacs (Lord Felton), Brian Thompson (Brok)
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: Duna
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська