Film Příběhy obyčejného šílenství

Sledovat film
Příběhy obyčejného šílenství
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ženský nejsou naši nepřátelé. Jsou to přátelé, ale hrají tvrdou hru!
Petr je mladý muž, který už by měl mít život pevně pod kontrolou. Stále se však, a ne vždy vlastní vinou, ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí jeho milostný život i původně slibnou kariéru leteckého dispečera. Z navigační věže spadnul až za volant vysokozdvižného vozíku v letištním překladišti a vztah s milovanou Janou nahradila ponižující pozice voyera za úplatu šmírujícího sousedy, kteří na "to" potřebují diváky. Ani Petrovi rodiče nejsou úplně standardní. Matka je posedlá dobročinností a balíky s obnošeným šatstvem bombarduje oběti války i živelných katastrof na celém světě. Otec, který kdysi zvučným hlasem namlouval komentáře k socialistickým týdeníkům, se s dojemnou bezradností potácí v nových svobodných časech. Jeden náhodný telefonát a trocha černé magie nezadržitelně rozjíždějí kolotoč komických situací plných absurdity každodenního "obyčejného šílenství".

Žánr: Komedie
Režie: Petr Zelenka
Hrají a postavy: Ivan Trojan (Petr), Zuzana Šulajová (Jana), Nina Divíšková (Petrova matka), Miroslav Krobot (David Hanek, Petrův otec), Karel Heřmánek (Šéf carga), Jiří Bartoška (Jiří)
Scénář: Petr Zelenka
Země: Česká republika, Německo, Slovensko
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko