Sledovat film Sám doma a bohatý online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Sám doma a bohatý
  Trailer k filmu Sám doma a bohatý   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Donald Petrie
Hrají a postavy:
Macaulay Culkin (Richard Rich ml.), Jonathan Hyde (Herbert A.R. Cadbury), Edward Herrmann (Richard Rich st.), Christine Ebersoleová (Regina Richová), John Larroquette (Lawrence Van Dough), Michael McShane (Profesor Keenbean)
Scénář:
Neil Tolkin, Tom S. Parker, Jim Jennewein
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Americká filmová komedie o tom, že být nejbohatší dítě na světě není špatné, ale mnohem lepší je mít partu opravdových přátel.

Název filmu sice avizuje volné pokračování úspěšných komedií Sám doma a Sám doma: Ztracený v New Yorku, jde však o úplně nový film, který s předcházejícími pojí jen představitel hlavní úlohy Macaulay Culkin. Hlavní hrdina se tentokrát nejmenuje Kevin, ale Richie Rich a je nejbohatším dítětem na zemi. Ve svém obrovském rodinném sídle má vše, na co si jen vzpomene. Přece však Richiemu neco chybí. Jsou to přátelé, které si za žádné peníze koupit nemůže...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko