Film
Sám doma a bohatý

Film Sám doma a bohatý
  Trailer  k filmu Sám doma a bohatý
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Sám doma a bohatý

Americká filmová komedie o tom, že být nejbohatší dítě na světě není špatné, ale mnohem lepší je mít partu opravdových přátel.
Jedináček Richie Rich je obklopen neuvěřitelným přepychem. Ale co je to všechno platné, když jeho jediným přítelem je anglický komorník Cadbury! Rád by se spřátelil s partou dětí z předměstí, nejprve však musí podstoupit tvrdou zkoušku.

Originální název:

Richie Rich

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Donald Petrie
Hrají a postavy: Macaulay Culkin (Richard Rich ml.), Jonathan Hyde (Herbert A.R. Cadbury), Edward Herrmann (Richard Rich st.), Christine Ebersoleová (Regina Richová), John Larroquette (Lawrence Van Dough), Michael McShane (Profesor Keenbean)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 54 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina