Sledovat film
Táta na plný úvazek
online

Film Táta na plný úvazek
  Trailer k filmu Táta na plný úvazek Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

On ví co chce, ale ona to ví líp!
Olie je na vrcholu svého života i kariéry. Vede dokonalý život! Je úspěšný v práci, miluje svou krásnou a půvabnou ženu, se kterou právě čeká holčičku. Najednou se vše otočí o stoosmdesát stupňů a Olie Trinke má k dokonalému životu daleko, je nezaměstnaný a single! Olie musí změnit ve svém životě od základů vše! Po smrti manželky, se musí se svým otcem v Jersey postarat o svou nyní již šestiletou dceru. Gertie, je roztomilá, krásná holčička, která s tatíčkem krásně mává a omotává si ho kolem prstíčku, ale zůstane vždy jeho zlatíčkem.

Režie: Kevin Smith
Hrají a postavy: Betty Aberlinová (učitel), Matt McFarland (Chlapec #1), Sarah Staffordová (dívka), Paulie Litt (Bryan), Christian Fan (chlapec), Victor Chavez (chlapec)
Scénář: Kevin Smith
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 26.11.2022 15:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська