Sledovat film Táta na plný úvazek online

Přehrajte si film Táta na plný úvazek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie, Romantický Táta na plný úvazek na !
  Trailer k filmu Táta na plný úvazek   Sledovat Táta na plný úvazek online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Kevin Smith
Hrají a postavy:
Betty Aberlinová (učitel), Matt McFarland (Chlapec #1), Sarah Staffordová (dívka), Paulie Litt (Bryan), Christian Fan (chlapec), Victor Chavez (chlapec)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
On ví co chce, ale ona to ví líp!

Olie je na vrcholu svého života i kariéry. Vede dokonalý život! Je úspěšný v práci, miluje svou krásnou a půvabnou ženu, se kterou právě čeká holčičku. Najednou se vše otočí o stoosmdesát stupňů a Olie Trinke má k dokonalému životu daleko, je nezaměstnaný a single! Olie musí změnit ve svém životě od základů vše! Po smrti manželky, se musí se svým otcem v Jersey postarat o svou nyní již šestiletou dceru. Gertie, je roztomilá, krásná holčička, která s tatíčkem krásně mává a omotává si ho kolem prstíčku, ale zůstane vždy jeho zlatíčkem.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski