Sledovat film
Jedna ruka netleská
online

Film Jedna ruka netleská
  Trailer k filmu Jedna ruka netleská Trailer
Přehrajte si film Jedna ruka netleská HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 448 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Jste normální? Bojíte se tmy? Jste hrdina? Máte rádi svého psa? Rozumíte svým dětem? Pili jste houbový čaj? Máte skvělého kamaráda? Máte rádi televizi? Natočili vás skrytou kamerou? Chcete ochutnat něco nového?
Standa je smolař. Osud ho smýká životem a on si to nechá líbit. Zrovna ho pustili z vězení a on věří, že se karta obrací. Jeho bývalý šéf Zdeněk mu totiž něco dluží a Standa si konečně může splnit to, po čem snil. Jenže potká Ondřeje. To je ještě větší trotl než Standa. Jejich smůla se násobí a to nemůže dopadnout dobře. Zdeněk má manželku Sandru a dvě děti. Manželka je přísná, spolehlivá a ekologická. Děti jsou hodné, učí se a hrají si. Zdeněk má restauraci a svoji pravou ruku Jana. Všechno se daří. Než potká Standu a Ondřeje.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Isabela Bencová (Martina), Vladimír Dlouhý, Radek Holub (Bezdomovec), Jiří Macháček (Standa), David Matásek, Martin Myšička
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 5.4.2022 20:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko