Film
S barvou ven aneb Kondomedie

Film S barvou ven aneb Kondomedie
  Trailer  for movie S barvou ven aneb Kondomedie
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 153 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Francois Pignon (tohle jméno se objevuje téměř v každé komedii Francise Vebera) je tichý ušlápnutý úředník v jedné středně velké firmě na kondomy. Dozví se, že má být vyhozen, navíc jeho žena jím pohrdá, syn mu nemá co říct. Cítí se osamocený a zbytečný. Od sebevraždy ho zachrání jeho nový soused, bývalý psycholog velké společnosti, který přesně ví, jakou ostudu si v současné době žádná firma s dobrou pověstí nemůže dovolit - nesmí vyhodit na dlažbu homosexuála. A Pignonovi poradí jednoduchý trik, jak zůstat v zaměstnání. Za co jeho kdysi vyhodili, za to Pignona dnes naopak musí v zaměstnání „držet“. Vyrobí fotomontáž, na které je Pignon v gay klubu v poněkud choulostivé pozici a kterou pošlou přímo šéfovi firmy. Nic se nešíří tak rychle, jako informace mezi kolegy. Události se však brzy začnou zúčastněným vymykat z rukou.

Orig. title:

Le Placard / The Closet

Genre: Comedy
Directed by: Francis Veber
Starring: Daniel Auteuil (François Pignon), Gérard Depardieu (Félix Santini), Thierry Lhermitte (Guillaume), Michčle Laroque (Slečna Bertrandová), Michel Aumont (Soused Belone), Jean Rochefort (Ředitel Kopel)
Screenplay: Francis Veber
Country: France
Year: 2001
Score: 71 %
Broadcasted on: ČT2
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine