Watch movie
S barvou ven aneb Kondomedie
online

Film S barvou ven aneb Kondomedie
  Trailer for movie S barvou ven aneb Kondomedie Trailer
Watch movieS barvou ven aneb Kondomedie HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 506 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Francois Pignon (tohle jméno se objevuje téměř v každé komedii Francise Vebera) je tichý ušlápnutý úředník v jedné středně velké firmě na kondomy. Dozví se, že má být vyhozen, navíc jeho žena jím pohrdá, syn mu nemá co říct. Cítí se osamocený a zbytečný. Od sebevraždy ho zachrání jeho nový soused, bývalý psycholog velké společnosti, který přesně ví, jakou ostudu si v současné době žádná firma s dobrou pověstí nemůže dovolit - nesmí vyhodit na dlažbu homosexuála. A Pignonovi poradí jednoduchý trik, jak zůstat v zaměstnání. Za co jeho kdysi vyhodili, za to Pignona dnes naopak musí v zaměstnání „držet“. Vyrobí fotomontáž, na které je Pignon v gay klubu v poněkud choulostivé pozici a kterou pošlou přímo šéfovi firmy. Nic se nešíří tak rychle, jako informace mezi kolegy. Události se však brzy začnou zúčastněným vymykat z rukou.

Genre: Comedy
Directed by: Francis Veber
Starring: Daniel Auteuil (François Pignon), Gérard Depardieu (Félix Santini), Thierry Lhermitte (Guillaume), Michčle Laroque (Slečna Bertrandová), Michel Aumont (Soused Belone), Jean Rochefort (Ředitel Kopel)
Screenplay: Francis Veber
Country: France
Year: 2001
Score: 71 %
Play this program broadcasted on channel ČT2 at 8.11.2022 00:50
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська