Sledovat film
Rošťáci
online

Film Rošťáci
  Trailer k filmu Rošťáci Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký dobrodružný film o hledání starého pirátského pokladu, který je půvabnou kombinací Toma Sawyera a Indiana Jonese.
Čtyři chlapci naleznou starou pirátskou mapu a vydají se na fantastickou cestu za pokladem. Na této pouti plné důmyslných smrtonosných pastí, které před dvěma sty lety nastražil obávaný pirát Jednooký Willie, se na ně nalepí banda bezohledných zločinců...

Režie: Richard Donner
Hrají a postavy: Sean Astin (Michael Walsh), Josh Brolin (Brandon Walsh), Jeff Cohen (Lawrence Cohen), Corey Feldman (Clark Devereaux), Kerri Greenová (Andrea Carmichaelová), Martha Plimptonová (Stefanie Steinbrennerová)
Země: USA
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko