Sledovat film Romeo, Julie a tma online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Romeo, Julie a tma
  Trailer k filmu Romeo, Julie a tma   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Jiří Weiss
Hrají a postavy:
Ivan Mistrík (Aniččin milý šofér Pavel), Daniela Smutná (Hanka), Jiřina Šejbalová (Pavlova matka), František Smolík (dědeček), Blanka Bohdanová (Kubiasová), Eva Mrázová (Alena)
Scénář:
Ján Otčenášek, Jiří Weiss
Země:
Československo
Rok výroby:
1960
Popis:
Drama lásky, vykvetlé ve stínu nacistického teroru.

Velice precizní postižení okupační atmosféry strachu, ovládající celou společnost. Hrdinkou je z transportu uprchlá židovská dívka, kterou mladičký student ukryje na půdě jednoho činžovního domu. Navzdory ohrožení i mládencově měšťácké rodině mezi nimi vyraší něžná láska
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko