Sledovat film
Poslušně hlásím
online

Film Poslušně hlásím
  Trailer k filmu Poslušně hlásím Trailer
Přehrajte si film Poslušně hlásím HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 424 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

„Poslušně hlásím, že jsem opět zde!“ - tak se vám znovu představí Josef Švejk.
Druhý díl satirické komedie začíná odjezdem Švejka a nadporučíka Lukáše do Českých Budějovic. Švejk spolu s průvodčím omylem zatáhnou za záchrannou brzdu. Švejka vysazují v Táboře, kde o jeho trestu má rozhodnout přednosta. Soucitný pán za Švejka zaplatí pokutu a dá mu peníze na novou jízdenku. Švejk peníze propije a musí tedy do Budějovic dojít pěšky. Cestou zabloudí a v Putimi je zatčen. Lukášovi mezi tím přidělí nového sluhu Balouna. Když Švejk dojde do Budějovic, je zařazen jako ordonanc marškumpanie. Vojáci odjíždí na frontu. Švejk hledá ubytování pro vojáky. U rybníka najde ruskou uniformu a oblékne si ji. Díky svému štěstí unikne trestu smrti za velezradu. Švejkův oddíl se dostane do těžké palby. Po té, co střelba utichne, z díry po granátu vyleze usměvavý Švejk.

Žánr: Komedie, Válečný
Režie: Karel Steklý
Hrají a postavy: Rudolf II. Hrušínský (Josef Švejk), Svatopluk Beneš (nadporučík Lukáš), Jaroslav Marvan (Flanderka strážmistr), Miloš Nedbal (generálmajor von schwarzburg), Fanda Mrázek (závodčí), Jaroslav Vojta (ovčák)
Rok výroby: 1957
Hodnocení: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 8.4.2023 18:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська