Sledovat film Poslušně hlásím online

Přehrajte si film Poslušně hlásím HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Poslušně hlásím na ČT1!
  Trailer k filmu Poslušně hlásím   Sledovat Poslušně hlásím online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Steklý
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Josef Švejk), Svatopluk Beneš (nadporučík Lukáš), Jaroslav Marvan (Flanderka, strážmistr), Miloš Nedbal (generálmajor von schwarzburg), Fanda Mrázek (závodčí), Jaroslav Vojta (ovčák)
Země:
Československo
Rok výroby:
1957
Popis:
Komedie podle románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války.

Druhý díl satirické komedie začíná odjezdem Švejka a nadporučíka Lukáše do Českých Budějovic. Švejk spolu s průvodčím omylem zatáhnou za záchrannou brzdu. Švejka vysazují v Táboře, kde o jeho trestu má rozhodnout přednosta. Soucitný pán za Švejka zaplatí pokutu a dá mu peníze na novou jízdenku. Švejk peníze propije a musí tedy do Budějovic dojít pěšky. Cestou zabloudí a v Putimi je zatčen. Lukášovi mezi tím přidělí nového sluhu Balouna. Když Švejk dojde do Budějovic, je zařazen jako ordonanc marškumpanie. Vojáci odjíždí na frontu. Švejk hledá ubytování pro vojáky. U rybníka najde ruskou uniformu a oblékne si ji. Díky svému štěstí unikne trestu smrti za velezradu. Švejkův oddíl se dostane do těžké palby. Po té, co střelba utichne, z díry po granátu vyleze usměvavý Švejk.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski