Film Rodinka Beliérových

Sledovat film
Rodinka Beliérových
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce.
Celá rodina Bélierových je hluchoněmá, s výjimkou šestnáctileté Pauly. Dívka je tak pro své rodiče zcela nepostradatelná, jak v každodenním životě, tak především pro chod rodinného hospodářství. Jednoho dne se však rozhodne, na popud svého učitele hudby, který si všiml jejího pěveckého nadání, že se zúčastní konkursu do pěveckého sboru Francouzského rozhlasu. To by znamenalo odejít od rodiny a nevyhnutelně začít žít svůj vlastní, dospělý život.

Žánr: Drama, Hudba & Umění, Komedie
Režie: Eric Lartigau
Hrají a postavy: Karin Viardová (Gigi Bélier), Francois Damiens (Rodolphe Bélier), Eric Elmosnino (Fabien Thomasson), Louane Emera (Paula Bélier), Roxane Duran (Mathilde), Ilian Bergala (Gabriel Chevignon)
Scénář: Victoria Bedos, Stanislas Carré de Malberg, Eric Lartigau, Thomas Bidegain
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko