Sledovat film
Rocky I
online

Film Rocky I
  Trailer k filmu Rocky I Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sylvester Stallone ve své nejslavnější roli!
Rocky Balboa je boxer, který se snaží prorazit a udělat velkou kariéru. Za ubohý plat pracuje ve Philadelphii v továrně na maso a přivydělává si jako vymahač dluhů. Když se mistr těžké váhy Apollo Creed chystá do Philadelphie, jeho manažeři chtějí zorganizovat exhibiční zápas mezi Creedem a nějakým neznámým boxerem pod lákavým sloganem, že pan "nikdo" má šanci stát se "někým". Předpokládá se, že Creed zápas s přehledem vyhraje, ale Rocky o tom očividně neví a považuje zápas za svoji jedinou šanci na úspěch.

Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian Pennino), Burt Young (Paulie Pennino), Carl Weathers (Apollo Creed), Burgess Meredith (Mickey Goldmill), Thayer David (George Jergens)
Scénář: Sylvester Stallone
Země: USA
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 14.1.2022 10:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko