Sledovat film Raněné srdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Raněné srdce
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Nils Malmros
Hrají a postavy:
Thomas V. Solnas (Steffen), Sofie Linde Lauridsen (Liselotte), Jesper Svane (Toke), Simone Tang (Agnete), Thomas Ernst (Jonas), Jacob Grosen (Birger)
Scénář:
Nils Malmros, John Mogensen
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Skupinka patnáctiletých mladíků ve Viborgu poprvé zažívá lásku, líbání a sexualitu, dávají se dohromady a rozdělují se. Film sleduje adolescenty v tříleté periodě, zaměřuje se na vztah mezi Jonasem a Agnete, který je složitý díky nedorozuměním, Agnetině zájmu o filosofii, Jonasovu příteli Tokemu, psychické poruše jejího otce a Jonasově vlastní nerozhodnosti ohledně jeho citů k ní. Příběh končí, když protagonisté odmaturují na škole.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko