Sledovat film
Cirkus Columbia
online

Film Cirkus Columbia
  Trailer k filmu Cirkus Columbia Trailer
Přehrajte si film Cirkus Columbia HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 404 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Téma své rodné země zpracoval režisér Danis Tanović před lety v oceňovaném debutu Země nikoho (2001) a v aktuálním snímku se k němu opět vrací. Jugoslávský emigrant Divko se po dvaceti letech v zahraničí vrací do rodné vesnice, kde zanechal ženu a dítě. Komunismus právě padl a Divko si ze západu přiváží balík marek, ale také mladou snoubenku. Musí se však nejprve vyrovnat s minulostí a teprve pak začít nový život. Netuší, že mu plány naruší občanská válka. Kdo se chce zachránit, musí utéct. Divko byl ale na útěku už dvacet let. Film vyniká atmosférou postkomunistické doby ve vesnici, kde žijí příslušníci starého i nového režimu.

Žánr: Drama
Režie: Danis Tanovic
Hrají a postavy: Miki Manojlovic (Divko Buntic), Mira Furlanová (Lucija), Boris Ler (Martin), Jelena Stupljanin (Azra), Milan Strljic (Ranko Ivanda), Mario Knezovic (Pivac)
Scénář: Danis Tanovic
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 19.6.2022 16:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko