Film Pýcha a předsudek

Sledovat film
Pýcha a předsudek
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejhorší je, když někoho k smrti nenávidíte a zároveň bez něj nemůžete být.
Příběh filmu Pýcha a předsudek, který je adaptací klasického románu o lásce a nepochopení z pera Jane Austen, se odehrává ke konci 18. století v třídně uvědomělé Anglii. Pět sester Bennetových - Elizabeth neboli Lizzie, Jane, Lydia, Mary a Kitty - vyrůstalo celý život pod vlivem své matky a její obrovské snahy najít každé z nich vhodného manžela a zajistit jim tak pohodlnou budoucnost. Kurážná a inteligentní Elizabeth se však snaží žít s trochu širšími perspektivami, v čemž má plnou podporu svého milujícího otce.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Joe Wright
Hrají a postavy: Keira Knightleyová (Elizabeth Bennetová), Talulah Rileyová (Mary Bennetová), Rosamund Pikeová (Jane Bennetová), Jena Maloneová (Lydia Bennetová), Carey Mulliganová (Kitty Bennetová), Donald Sutherland (Pan Bennet)
Scénář: Jane Austen, Deborah Moggach, Emma Thompsonová
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko