Sledovat film Pýcha a předsudek online

Přehrajte si film Pýcha a předsudek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Pýcha a předsudek na !
  Trailer k filmu Pýcha a předsudek   Sledovat Pýcha a předsudek online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Joe Wright
Hrají a postavy:
Keira Knightleyová (Elizabeth Bennetová), Talulah Rileyová (Mary Bennetová), Rosamund Pikeová (Jane Bennetová), Jena Maloneová (Lydia Bennetová), Carey Mulliganová (Kitty Bennetová), Donald Sutherland (Pan Bennet)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Nejhorší je, když někoho k smrti nenávidíte a zároveň bez něj nemůžete být.

Příběh filmu Pýcha a předsudek, který je adaptací klasického románu o lásce a nepochopení z pera Jane Austen, se odehrává ke konci 18. století v třídně uvědomělé Anglii. Pět sester Bennetových - Elizabeth neboli Lizzie, Jane, Lydia, Mary a Kitty - vyrůstalo celý život pod vlivem své matky a její obrovské snahy najít každé z nich vhodného manžela a zajistit jim tak pohodlnou budoucnost. Kurážná a inteligentní Elizabeth se však snaží žít s trochu širšími perspektivami, v čemž má plnou podporu svého milujícího otce.
Hodnocení:
79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski