Sledovat film Báječný hotel Marigold online

Přehrajte si film Báječný hotel Marigold online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1045 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Báječný hotel Marigold na !
  Trailer k filmu Báječný hotel Marigold   Sledovat Báječný hotel Marigold online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
John Madden
Hrají a postavy:
Judi Denchová (Evelyn Greensladeová), Tom Wilkinson (Graham Dashwood), Patrick Pearson (Grahamův kolega), Hugh Dickson (soudce), James Rawlings (majetkový agent), Bill Nighy (Douglas Ainslie)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Na konci bude vše v pořádku. Takže jestli něco v pořádku není, tak to ještě není konec.

Báječný hotel Marigold má být místem odpočinku pro skupinu noblesních důchodců z Velké Británie. A je v Indii. Má to být místo, kde stráví své zasloužené stáří, obklopeni přepychem a vymoženostmi. To si myslí až do chvíle, než se těchto sedm seniorů, toužících po změně a novém větru v životě, ocitne před branou ne ještě zcela hotového resortu. Tak začíná vtipné a romantické dobrodružství v zemi neočekávaných radostí, které v život uvedli nejlepší a nejuznávanější herci současnosti. Do sluncem prozářeného Jaipuru přijíždí s jediným přáním začít znovu žít tito penzisté: finančně nezabezpečená, čerstvě ovdovělá Evelyn, iluzí zbavený soudce Nejvyššího soudu Graham, hádavý pár Douglas a Jean, věční hledači lásky Norman a Madge a Muriel - jejímž jediným záměrem je nechat si v Indii vyměnit kloub a okamžitě tuto zemi opustit. Všichni se ocitnou v rukou napospas Sonnymu Kapoorovi, mladému, ambicióznímu a naivnímu majiteli, který zdědil kdysi úchvatnou budovu po svém otci, a který věří, že se mu ji podaří proměnit v prvotřídní luxusní hotel. Zatím může nabídnout jen chaos, co ale chybí Sonnymu ve zdrojích, dokáže v hojnosti nabídnout v nadšení a entusiasmu. Noví hosté jsou i přes jeho optimismus zděšení, postupně zjišťují, že k avizovaným
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski