Sledovat film
Purpurové řeky
online

Film Purpurové řeky
  Trailer k filmu Purpurové řeky Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jean Reno a Vincent Cassel na stopě sadistického vraha z alpského údolí.
Poklidné městečko v údolí francouzských Alp vzruší nález zavražděného muže, jehož tělo je bestiálně zohaveno a zavěšeno na vysoké skále. Z Paříže přijíždí komisař Pierre Niemans pověřený vyšetřováním zločinu. Souběžně pátrá po vrahovi místní policista Max Kerkerian. Když je objeveno v ledovcové jeskyni tělo další umučené oběti, začíná být zřejmé, že zločiny spojuje tajemná minulost. Třetí vražda na sebe nenechá dlouho čekat. Kdosi s policií hraje nebezpečnou hru na kočku a na myš. Jakou roli v ní hraje autonehoda, při které před deseti lety zahynula před zraky své matky malá dívka? Nitky podezření se postupem vyšetřování sbíhají k místní vlivné univerzitě, která po celé generace ovlivňuje život lidí v izolovaném alpském údolí. Překvapivé odhalení identity vraždícího maniaka málem stojí oba policisty život...

Hrají a postavy: Jean Reno (Pierre Niémans), Vincent Cassel (Max Kerkerian), Nadia Farèsová (Fanny Ferreirová), Nadia Fares (Fanny Ferreira), Dominique Sandaová (Sister Andréeová), Karim Belkhadra (Kapitán Dahmane)
Země: Francie
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko