Film Profesionálové

Sledovat film
Profesionálové
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Burt Lancaster, Lee Marvin a Claudia Cardinaleová v hlavních rolích amerického westernu.
Americký western Profesionálové má některé zajímavé společné rysy s klasickým snímkem žánru Sedm statečných (1960). I zde jsou hlavními hrdiny najatí střelci, které jejich úkol zavede Mexika, a i zde jsou to muži se silně zakořeněným smyslem pro čest a spravedlnost, který žádná suma peněz nemůže zviklat. Titulní čtveřici si zaplatí texaský milionář, aby mu přivedla zpět manželku, unesenou mexickými povstalci. Jak se ovšem postupně ukáže, pravda je trochu jiná...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Western
Režie: Richard Brooks
Hrají a postavy: Burt Lancaster (Dolworth), Lee Marvin (Fardan), Robert Ryan (Ehrengard), Woody Strode (Jake), Jack Palance (Raza), Claudia Cardinalová (Marie)
Scénář: Frank O'Rourke, Richard Brooks
Země: USA
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko