Film Princ a já: Sloní dobrodružství

Sledovat film
Princ a já: Sloní dobrodružství
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Posvátný slon, láska a pozvání na svatbu, které se mění v nečekané dobrodružství, v dalším pokračování romantického příběhu.
Uplynul právě rok od svatby mladého dánského krále Edvarda s americkou lékařkou Paige, když manželé přijmou pozvání do exotického Sangyoonu, kde se mají zúčastnit svatby princezniny Myry, jediné dcery krále Saryua. Paige si všimne, že je Myra nešťastná a na svatbu s bohatým Kahem se vůbec netěší. Ukáže se, že svatba byla domluvena a že její nastávající je bezohledný tyran. Navíc Paige náhodou zjistí, že Myra tajně miluje chudého laskavého Alua, který se stará o posvátného slona. Milenci požádají mladou královnu o pomoc a ona slíbí, že s králem Saryuem promluví. Než však stačí cokoli podniknout, všimne si Alu, jak surově Kah jedná s Myrou, a vrhne se na něj. Je zadržen stráží, uvězněn za napadení budoucího krále a posvátný slony Keylu zmizí. Podle Kaha byl unesen rebely z Red Mingu, když se však rozzlobený král rozhodne poslat na ně armádu, přesvědčí ho Edvard a Paige, že se pokusí slona najít. Vydají se do džungle s Edvardovým kancléřem Sorenem a společnicí princezny Myry, odvážnou Rayen. Začíná nečekané dobrodružství, v němž královský pár musí nejen najít uprchlého posvátného slona, ale také uprchnout vojákům, které po jejich stopách vyslal bezohledný Kah. Těm se podaří zajmout Sorena a Paige, dřív než je však stačí zavraždit, osvobodí je vesničané, v jejichž vesnici vzápětí objeví hledaného slona. Dopravit ho do paláce však nebude snadné stejně jako přesvědčit krále, že Kah je padouch a že jediná cesta ke štěstí jeho dcery spočívá ve svatbě s mužem, kterého opravdu miluje.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Catherine Cyran
Hrají a postavy: Jonathan Firth (Soren), Kam Heskinová (Paige), Selina Lo (Rayen), Chris Geere (Edvard), Vithaya Pansringarm (King Saryu), Ase Wang (Myra)
Scénář: Blayne Weaver
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 46 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko