Sledovat film Když si Chuck bral Larryho online

Přehrajte si film Když si Chuck bral Larryho online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Když si Chuck bral Larryho
  Trailer k filmu Když si Chuck bral Larryho   Sledovat Když si Chuck bral Larryho online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Dennis Dugan
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Chuck Levine), Kevin James (Larry Valentine), Jessica Bielová (Alex McDonough), Dan Aykroyd (Captain Tucker), Ving Rhames (Fred G. Duncan), Steve Buscemi (Clint Fitzer)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
I kamarádství by mělo mít své meze.

Chlouby brooklynského hasičského sboru Chuck Levine a Larry Valentine by jeden pro druhého obětovali život. Jsou to nejlepší kámoši, přestože se liší jako den a noc. Zodpovědný vdovec Larry se snaží všechen volný čas strávit se svými potomky, naopak pohodář Chuck se častým střídáním partnerek pokouší vyhnout tomu, aby kdy nějaké potomky měl. Když ho tedy Larry s ohledem na nesmyslný byrokratický předpis požádá, aby podepsal formulář stvrzující, že spolu žijí v jedné domácnosti, aby si tím pojistil, že dětem bude vyplacena jeho životní pojistka, Chuck ho bezstarostně podškrtne. Asi by se nic nestalo, kdyby na jednom úřadě nezačal řehtat znuděný úřední šiml, který má pocit, že v tom jejich hnízdečku lásky není něco v pořádku. Chuck a Lary tedy před zraky šokovaného okolí začnou jako o život předstírat, že se mají opravdu rádi (tak nějak jinak rádi). Na obhajobu svého vztahu si do konce najmou roztomilou právničku, což se posléze ukáže jako kardinální chyba. Těžko se totiž předstírá homosexualita člověku, který se až po uši zamiluje do ženské.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski