Sledovat film
Když si Chuck bral Larryho
online

Film Když si Chuck bral Larryho
  Trailer k filmu Když si Chuck bral Larryho Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

I kamarádství by mělo mít své meze.
Chlouby brooklynského hasičského sboru Chuck Levine a Larry Valentine by jeden pro druhého obětovali život. Jsou to nejlepší kámoši, přestože se liší jako den a noc. Zodpovědný vdovec Larry se snaží všechen volný čas strávit se svými potomky, naopak pohodář Chuck se častým střídáním partnerek pokouší vyhnout tomu, aby kdy nějaké potomky měl. Když ho tedy Larry s ohledem na nesmyslný byrokratický předpis požádá, aby podepsal formulář stvrzující, že spolu žijí v jedné domácnosti, aby si tím pojistil, že dětem bude vyplacena jeho životní pojistka, Chuck ho bezstarostně podškrtne. Asi by se nic nestalo, kdyby na jednom úřadě nezačal řehtat znuděný úřední šiml, který má pocit, že v tom jejich hnízdečku lásky není něco v pořádku. Chuck a Lary tedy před zraky šokovaného okolí začnou jako o život předstírat, že se mají opravdu rádi (tak nějak jinak rádi). Na obhajobu svého vztahu si do konce najmou roztomilou právničku, což se posléze ukáže jako kardinální chyba. Těžko se totiž předstírá homosexualita člověku, který se až po uši zamiluje do ženské.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Dennis Dugan
Hrají a postavy: Adam Sandler (Chuck Levine), Kevin James (Larry Valentine), Jessica Bielová (Alex McDonough), Dan Aykroyd (Captain Tucker), Ving Rhames (Fred G. Duncan), Steve Buscemi (Clint Fitzer)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 21.7.2022 06:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko