Sledovat film Právě začínáme online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Právě začínáme
  Trailer k filmu Právě začínáme   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Bohouš Vosáhlo), Jindřich Plachta (František Diviš, trhovec), Meda Valentová (Sidonie, Vosáhlova žena), Josef Kotapiš (Karel Rabas), Eman Fiala (Eman), Antonín Mikulič (Pepík Strnad, Divišův nevlastní syn)
Země:
Československo
Rok výroby:
1946
Popis:
Svěží komedie s Jindřichem Plachtou a Jaroslavem Marvanem z prostředí jarmarků, trhů a pouťových lákadel.

Trhovec František Diviš nabízí po jarmarcích laciné zboží, spolumajitel kočovného varieté Bohouš Vosáhlo zase nenáročnou lidovou zábavu. Velmi často se tedy potkávají. Ani jeden z nich si svou činností nevydělá na pohodlné živobytí, nepřipouštějí si však zbytečné starosti. To se ovšem změní ve chvíli, kdy jim oběma zasáhne do života malý kluk. Pepík je sirotek, nemá se o něj kdo postarat a oba jarmarečníci nedokážou odolat prosbě v dětských očích.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski