Sledovat film
Právě začínáme
online

Film Právě začínáme
  Trailer k filmu Právě začínáme Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Svěží komedie s Jindřichem Plachtou a Jaroslavem Marvanem z prostředí jarmarků, trhů a pouťových lákadel.
Trhovec František Diviš nabízí po jarmarcích laciné zboží, spolumajitel kočovného varieté Bohouš Vosáhlo zase nenáročnou lidovou zábavu. Velmi často se tedy potkávají. Ani jeden z nich si svou činností nevydělá na pohodlné živobytí, nepřipouštějí si však zbytečné starosti. To se ovšem změní ve chvíli, kdy jim oběma zasáhne do života malý kluk. Pepík je sirotek, nemá se o něj kdo postarat a oba jarmarečníci nedokážou odolat prosbě v dětských očích.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Bohouš Vosáhlo), Jindřich Plachta (František Diviš trhovec), Meda Valentová (Sidonie Vosáhlova žena), Josef Kotapiš (Karel Rabas), Eman Fiala (Eman), Antonín Mikulič (Pepík Strnad Divišův nevlastní syn)
Rok výroby: 1946
Hodnocení: 84 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 1.8.2022 17:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko