Film
Právě začínáme

Film Právě začínáme
  Trailer  k filmu Právě začínáme
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 158 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Právě začínáme

Svěží komedie s Jindřichem Plachtou a Jaroslavem Marvanem z prostředí jarmarků, trhů a pouťových lákadel.
Trhovec František Diviš nabízí po jarmarcích laciné zboží, spolumajitel kočovného varieté Bohouš Vosáhlo zase nenáročnou lidovou zábavu. Velmi často se tedy potkávají. Ani jeden z nich si svou činností nevydělá na pohodlné živobytí, nepřipouštějí si však zbytečné starosti. To se ovšem změní ve chvíli, kdy jim oběma zasáhne do života malý kluk. Pepík je sirotek, nemá se o něj kdo postarat a oba jarmarečníci nedokážou odolat prosbě v dětských očích.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Bohouš Vosáhlo), Jindřich Plachta (František Diviš trhovec), Meda Valentová (Sidonie Vosáhlova žena), Josef Kotapiš (Karel Rabas), Eman Fiala (Eman), Antonín Mikulič (Pepík Strnad Divišův nevlastní syn)
Rok výroby: 1946
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: CS Film
Stanice dostupná v balíčcích: KLASIK (7 dní zpětně), MAX (7 dní zpětně)

Recenze filmu Právě začínáme:

Dobré zachycení dobové atmosféry. Předností jsou pečlivě vybrané jednotlivé postavy od surovce po železnou principálku. Největší výhrou bylo spojení neprůbojného, citlivého Plachty s dravým, živočišným Marvanem.
100% rt12
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina