Sledovat film Mrtvý mezi živými online

Přehrajte si film Mrtvý mezi živými HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Mrtvý mezi živými na ČT art!
  Sledovat Mrtvý mezi živými online
Žánr:
drama
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Karel Höger (Jirí Valta - postal assistant), Eduard Dubský (Robert Munk - postal assistant), Vjačeslav Irmanov (Cyril Popov - musician), Zdenka Procházková (Helena Fejfarová - gardener), Lída Matoušková (Marta Klecková), Jana Hrdličková (Jana Klecková - daughter)
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Snímek je vzhledem k době svého vzniku promyšleně komponován do výhradně civilního prostředí bez zatížení válkou. Vypráví o poště, kterou přepadnou zloději a při přepadení se tři pošťáci zachovají každý jinak. O rozdílných důsledcích jejich chování vypráví následně celý příběh, ve kterém je velmi dobře rozvedena myšlenka o opravdovém hrdinství a o tom jak povrchně hrdinství mohou chápat lidé zpracováváni veřejným míněním, a tak vršit životní chyby.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.