Sledovat film
Poslední aristokratka
online

Film Poslední aristokratka
  Trailer  k filmu Poslední aristokratka
Přehrajte si film Poslední aristokratka HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 309 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Komedie o rodině, kořenech a o tom, že s nadhledem a s těmi správnými lidmi se dá zvítězit i ve zdánlivě předem prohraných bitvách.
Komedie se odehrává v druhé půlce devadesátých let minulého století, kdy je Kostkům žijícím v New Yorku v restituci vráceno rodové sídlo. Jejich představy o zámku i České republice, kde nikdy nebyli, jsou idealizované. Už jen střet s českou realitou nabídne řadu humorných situací, stejně jako smiřování se se skutečností, že bezstarostný život na aristokratickém sídle se nekoná, protože zámek Kostka je ve skutečnosti v havarijním stavu. Zdánlivě předem prohraná bitva se stává pro rodinu Franka Kostky výzvou, stejně jako následování rodového hesla, Kdo nikdy neprohrál, nikdy opravdu nezvítězí.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Hynek Čermák (Frank Kostka), Tatiana Vilhelmová (Vivien), Yvona Stolarová (Marie), Martin Pechlát (Josef), Eliška Balzerová (paní Tichá), Pavel Liška (Krása)
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 27.8.2023 20:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina