Sledovat film Polední žár online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Polední žár
  Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Jiří Hubač, Ladislav Mrkvička, Simona Postlerová, Zlata Adamovská, Josef Vinklář, Sabina Laurinová
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1997
Popis:
Jaromír Hanzlík v tísnivé situaci mezi dvěma ženami. Podle slavné detektivky Patricka Quentina napsal Jiří Hubač.

Bývalý spisovatel detektivních románů Bill Harding se podruhé oženil s dcerou newyorského milionáře. Po letech se setkává s první ženou Angelikou, která žije s kontroverzním spisovatelem Lumbem, k němuž ji pojí vztah plný hádek a nesvárů. Lumb nečekaně nabídne Hardingovi k posouzení svůj nový román a seznamuje se s milionářovou druhou dcerou. Protože hledá bohatou nevěstu, frivolní dívka jeho představě vyhovuje. Jednou večer zavolá Angelika Billa a prosí ho o pomoc... Literární předlohu pro televizní adaptaci Jiřího Hubače se stal román "Mé dvě ženy" amerického klasika detektivního žánru Patricka Quentina, autora mnoha i u nás úspěšných knih.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko