Sledovat film Poklad hraběte Chamaré online

Přehrajte si film Poklad hraběte Chamaré online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický Poklad hraběte Chamaré na !
  Sledovat Poklad hraběte Chamaré online
Žánr:
drama, historický
Režie:
Zdeněk Troška
Hrají a postavy:
Blanka Bohdanová (Komtesa), Eduard Cupák (Jezuit), Pavel Pípal (Hrabě), Petr Svoboda (Pan Kamenický), Patricie Havlíčková (Renáta), Michaela Kuklová (Frantina)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Film je volnou adaptací Jiráskovy novely Poklad. Romantický příběh, odehrávající se v roce 1781, vyzvedá myšlenku náboženské svobody a tím i svobody vůbec. Na zámku stárnoucí a životem zklamané hraběnky Marie Karolíny Chamaré žije bývalý jezuita, fanatický abbé. Má silný vliv na katolické obyvatelstvo panství a všichni se ho bojí. Postaví se proti němu až mladý vídeňský lékař dr. Kamenický, který na zámek přinesl zprávu o smrti Marie Terezie. Snaží se dodat hraběnce, kterou její manžel zcela zanedbává, novou chuť do života. Hrabě, zamilovaný do půvabné schovanky Renáty, je posedlý hledáním pokladu skrytého kdesi ve skalách. V podzámčí mezitím sílí odpor proti náboženskému násilí.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.