Sledovat film Playgirls 2 online

Přehrajte si film Playgirls 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Playgirls 2 na CS Film!
  Trailer k filmu Playgirls 2   Sledovat Playgirls 2 online
Žánr:
komedie
Režie:
Vít Olmer
Hrají a postavy:
Michaela Kuklová (Štěpánka), Martina Adamcová (Ája Machová), Jiří Pomeje (Tom Rodr), Kateřina Hubálková (Lenka), Blanka Lormanová (Paní Zrubecká), Zdeněk Pecháček (Dr. Munk)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Pokračování erotické komedie o osudech exkluzivního nevěstince pro bohatou klientelu.

Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky.
Hodnocení:
37 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski