Sledovat film Pidilidi online

Přehrajte si film Pidilidi HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, pohádka, dobrodružný, rodinný, fantasy Pidilidi na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Pidilidi   Sledovat Pidilidi online
Žánr:
komedie, pohádka, dobrodružný, rodinný, fantasy
Režie:
Peter Hewitt
Hrají a postavy:
John Goodman (Ocious P. Potter), Jim Broadbent (Pod Clock), Mark Williams (Exterminator Jeff), Celia Imrieová (Homily Clocková), Hugh Laurie (Steady), Ruby Waxová
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Jsou tiší, stateční a dobře šplhají. A je jich kolem nás plno. Jen se umět dívat.

Věděli jste, že existují lidičkové, kteří žijí pod podlahou každého domu a bytu? K životu skoro nic nepotřebují: místo stolu si vezmou váš knoflík, místo peřin si půjčí vaši ponožku a jedna kulička hrášku, která vám spadne ze stolu, vystačí celé rodince. A právě tito malí společníci začnou vadit novému majiteli domu, který se je rozhodne vyhnat. To ovšem netuší, že si naše povedená rodinka pozve na pomoc všechny Pidilidi ze širokého dalekého okolí. A to teprve nastane tanec!
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.