Film Pidilidi

Sledovat film
Pidilidi
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jsou tiší, stateční a dobře šplhají. A je jich kolem nás plno. Jen se umět dívat.
Věděli jste, že existují lidičkové, kteří žijí pod podlahou každého domu a bytu? K životu skoro nic nepotřebují: místo stolu si vezmou váš knoflík, místo peřin si půjčí vaši ponožku a jedna kulička hrášku, která vám spadne ze stolu, vystačí celé rodince. A právě tito malí společníci začnou vadit novému majiteli domu, který se je rozhodne vyhnat. To ovšem netuší, že si naše povedená rodinka pozve na pomoc všechny Pidilidi ze širokého dalekého okolí. A to teprve nastane tanec!

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie: Peter Hewitt
Hrají a postavy: John Goodman (Ocious P. Potter), Jim Broadbent (Pod Clock), Mark Williams (Exterminator Jeff), Celia Imrieová (Homily Clocková), Hugh Laurie (Steady), Ruby Waxová
Scénář: Mary Norton, Gavin Scott, John Kamps
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko