Sledovat film Parta od Sugar Creek: Trable s učitelem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Parta od Sugar Creek: Trable s učitelem
  Trailer k filmu Parta od Sugar Creek: Trable s učitelem   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Owen Smith
Hrají a postavy:
Levi Bonilla (Bill Collins), Kody Brown (Dragonfly), Drew Dyer (Shortly Long), Josh Garmon (Bob Till), Luke Garmon (Tom Till), Samuel Hodge (Poetry)
Scénář:
Paul Hutchens
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Gang se náhle ocitne na straně protivníka učitelových zvířátek, když do města přijede nový zástupce, pan Black. Nespravedlivé obvinění dostane Billa do problému s rodiči a vyvolá v jeho hlavě více otázek, než může najít odpovědí. Na motivy knížek Paula Hutchense vznikly snímky popisující dobrodružství Billa Collinse a ostatních obyvatelů Sugar Creek.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko