Film Paříž 36

Sledovat film
Paříž 36
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Smích a přátelství vás přimějí věřit.
Příměstská část severovýchodní Paříže, prosinec 1935 - červenec 1936, během "revolučního" období Lidové fronty (která jako první zavedla placenou dovolenou a kratší pracovní týden). Tři nezaměstnaní herci se rozhodnou převzít násilím kabaret, kde ještě před pár měsíci pracovali, a rozjet v něm svoji show. Snímek Paříž 36 se natáčel v Praze.

Žánr: Drama
Režie: Christophe Barratier
Hrají a postavy: Gérard Jugnot (Pigoil), Clovis Cornillac (Milou), Kad Merad (Jacky), Nora Arnezeder (Douce), Pierre Richard (pán TSF), Bernard-Pierre Donnadieu (Galapiat)
Scénář: Christophe Barratier, Pierre Philippe, Julien Rappeneau
Země: Francie, Německo, Česká republika
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko