Film
Paranormal Activity

Film Paranormal Activity
  Trailer  k filmu Paranormal Activity
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Paranormal Activity

Víš, co se děje v noci, když spíš?
Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z různých míst se ozývají divné zvuky. Micah si myslí, že se Katie jen něco zdá. Aby jí dokázal, že se mýlí, nainstaluje do ložnice videokameru. Velká chyba! Cosi nehmatatelného v domě je. Teď už to vědí oba. Denně zažívají útoky čehosi nevysvětlitelného. Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Stmívá se a nadchází další noc... Bude tahle jejich poslední nebo se dočkají východu slunce?

Režie: Oren Peli
Hrají a postavy: Katie Featherstonová (Katie), Micah Sloat (Micah), Mark Frederichs (Psychic), Amber Armstrong, Ashley Palmer, Crystal Cartwright (Exorcism Nanny)
Scénář: Oren Peli
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: Filmbox

Recenze filmu Paranormal Activity:

Tohle je první a nejlepší díl, ale to nejlepší neznamená, že je dobrý. Podle popisku by to měl být asi horor, ale tohle fakt horor není. Je to rádoby horor, u kterého jsem se doopravdy lekla jenom jednou a jinak mě nechal chladnou a naprosto nezaujatou. Znovu už se na to opravdu dívat nebudu, byla to hrozná nuda.
60% Katy86
Kámoši vykládali jak to bude strašidelný a další sračky atdatdatd..... Je to levná sračka, která má působit reálně díky té kameře, ale je to divný, hlavní "hrdinové" nejsou nesympatičtí, ale hrozní a doufal jsem, že je oba ten Frodo s prstenem na ruce zabije....
20% ZodiacCZ94
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina