Film Vřískot

Sledovat film
Vřískot
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Neotvírejte dveře, nezvedejte telefon a hlavně za žádných okolností nevřískejte!
Poklidné městečko v Kalifornii by prožilo další líný a ospalý den, ovšem studentka Casey Beckerová se svým spoluobčanům poněkud nedobrovolně postará o děsivé rozptýlení. Stává se totiž první obětí vraždícího maniaka, která byla nejdříve přinucena hrát s ním po telefonu šílenou hru, díky které přišel o život její přítel a posléze i ona sama. Na řadě je teď další středoškolačka Sidney Prescottová. Její matka byla před rokem zavražděna podobně jednajícím šílencem, a přestože Sidney svědčila proti údajnému vrahovi své matky, televizní reportérka Gale Wheatersová je přesvědčena, že jde o stejného zabijáka. Je tedy muž, který čeká v cele smrti na vykonání rozsudku, nevinen? Podaří se nakonec zjistit totožnost vraha, který vraždí po vzoru scén z oblíbených hororů, dříve, nežli zamorduje Sidney? Na tyto otázky vám už dá odpověď pouze snímek sám...

Žánr: Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Wes Craven
Hrají a postavy: Drew Barrymoreová (Casey), Roger Jackson (hlas v telefonu (hlas)), Kevin Patrick Walls (Steve), David Booth (otec od Casey), Carla Hatleyová (matka od Casey), Neve Campbellová (Sidney)
Scénář: Kevin Williamson
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko