Film
Oselja zla: Finalna bytva

Film Oselja zla: Finalna bytva
  Trailer  k filmu Oselja zla: Finalna bytva
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Oselja zla: Finalna bytva

Cesta je u konce.
Na filmová plátna míří závěrečný díl nejúspěšnější filmové série na motivy videoher, která celosvětově utržila přes 1 miliardu dolarů a inspirovala se úspěšnou herní sérií společnosti Capcom.

Originální název:

Resident Evil: The Final Chapter

Hrají a postavy: Ruby Rose (Abigail), Milla Jovovichová (Alice), Ali Larterová (Claire Redfieldová), Iain Glen (doktor Alexander Isaacs), Shawn Roberts (Albert Wesker), William Levy (Christian)
Scénář: Paul W.S. Anderson
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: ICTV2

Recenze filmu Oselja zla: Finalna bytva:

Vzpomínám si, když vyšel první Resident Evil. Svět vypadal mnohem lepší než dnes, protože - jak jsem si myslel - svítalo na kvalitní filmovou adaptaci počítačové hry. Když o nějaký ten rok později vyšla dvojka, byl jsem také nadšený. A pak to šlo strmě dolů. Nyní tu máme Poslední kapitolu, která jde ve šlépějích béčkového průměru posledních dílů série. Na pár předchozích dílů si vůbec nevzpomínám a vlastně je to úplně jedno. Z akce jde do akce. Honění se za lékem mi žíly netrhá, a akce již též nijak nápaditá není. Zpomalovaček ubylo na minimum, což je plus, ale příběh prostě je jak rok prošlá konzerva. Než jí otevřete, doufáte v zázrak. Jen co ale otvírák zaryje čepel do plechu, je vám jasné, že odtud lahodná pochutina nepůjde. 60%
60% ondrej.bezouska
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina