Sledovat film Operace Crossbow online

Přehrajte si film Operace Crossbow online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Operace Crossbow online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Michael Anderson
Hrají:
Sophia Lorenová (Nora), George Peppard (Lt. John Curtis), Trevor Howard (Professor Lindemann), John Mills (General Boyd), Richard Johnson (Duncan Sandys), Tom Courtenay (Robert Henshaw)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1965
Popis:
Spojenecká tajná služba v Londýně v prosinci 1942 dostane zprávy o tom, že Němci vyvíjejí rakety dlouhého doletu. I když jsou klíčoví poradci jako profesor Lindemann ke zprávám skeptičtí, premiér Churchill jmenuje Duncana Sandyse, náměstka ministra, aby vedl vyšetřování a studoval fotografie kvůli vyhledání možný odpalovacích zařízení. Pak, když na Londýn začnou dopadat robotické rakety V-1, tři agenti - poručíci John Curtis, Phil Bradley a Robert Henshaw - vyskočí nad Holandskem a překročí hranice do Německa, aby infiltrovali podzemní továrnu v Peenemünde. Předstírají, že jsou němečtí agenti, kteří zradili spojence, ale Henshawa pozná agent gestapa Bamford a zemře bez toho, aby prozradil jakékoli informace. Curtis se setká s ženou muže, kterého hraje. Zamkne ji ve svém pokoji a vyžádá si od ní slib mlčenlivosti. Nakonec je ale žena nemilosrdně zabita Friedou, velitelkou odboje, aby se vyhnuli jakémukoli úniku informací. Bradley a Curtis získají práci v Peenemünde a posílají své nálezy do Londýna. Když se v Londýně rozhodnou místo vybombardovat, než budou dalekonosné rakety odpáleny, agenti dostanou instrukce osvětlit cestu pro skvadru spojeneckých bombardérů. za cenu jejich vlastních životů muži zařídí zničení nacistické továrny.
Hodnocení:
66 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.