Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Sledovat film
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dálky volají.
Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Režie: Ron Clements, Don Hall, John Musker, Chris Williams
Hrají a postavy: Auli'i Cravalho (Moana), Dwayne Johnson (Maui), Rachel Houseová (Gramma Tala), Temuera Morrison (Chief Tui), Jemaine Clement (Tamatoa), Nicole Scherzingerová (Sina)
Scénář: Jared Bush, Ron Clements, John Musker, Chris Williams, Don Hall, Pamela Ribon
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko