Sledovat film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
  Trailer k filmu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Ron Clements, Don Hall, John Musker, Chris Williams
Hrají a postavy:
Auli'i Cravalho (Moana), Dwayne Johnson (Maui), Rachel Houseová (Gramma Tala), Temuera Morrison (Chief Tui), Jemaine Clement (Tamatoa), Nicole Scherzingerová (Sina)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Dálky volají.

Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko