Sledovat film 3 dny na zabití online

Přehrajte si film 3 dny na zabití online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller 3 dny na zabití na !
  Trailer k filmu 3 dny na zabití   Sledovat 3 dny na zabití online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
McG
Hrají a postavy:
Kevin Costner (Ethan Renner), Amber Heardová (Vivi Delay), Hailee Steinfeld (Zooey Renner), Connie Nielsenová (Christine Renner), Tómas Lemarquis (Albino), Richard Sammel (Wolf)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
V napínavém akčním thrilleru se představí Kevin Costner v roli mezinárodního agenta tajné služby Ethana, který se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel dlouhá léta odsouvat na vedlejší kolej - své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o své dítě. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost dospívající dceru Zoey. Netuší ale, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány. Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud lidstva, ale i Ethanův život, nemůže tenhle úkol odmítnout. Teď má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dobrý a starostlivý otec.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski