Film Ocelová pěst

Sledovat film
Ocelová pěst
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když máte jednu šanci, musíte ji využít.
V drsném a napínavém akčním snímku z blízké budoucnosti Ocelová pěst představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí oceloví roboti a lidé jako Charlie už do něj nadále nijak nezapadají. Protože nemá s kým zápasit a nemá žádné vyhlídky na lepší budoucnost, je nucen přivydělávat si jako promotér robotických zápasů. Daří se mu jakž takž protloukat tím, že dává dohromady mizerné a vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému, kamkoliv, kde je schopen si nějak přivydělat. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max, se kterým už delší dobu není v kontaktu. Oba společně spojí síly, aby postavili a vytrénovali nového robota a proměnili ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu navzdory všem očekáváním nabízí poslední šance na boxerský comeback.

Žánr: Akční, Drama, Science Fiction
Režie: Shawn Levy
Hrají a postavy: Hugh Jackman (Charlie Kenton (Jiří Dvořák)), Dakota Goyo (Max Kenton (Matěj Převrátil)), Evangeline Lilly (Bailey Talletová (Kateřina Lojdová)), Anthony Mackie (Finn (Filip Švarc)), Kevin Durand (Ricky (Michal Dlouhý)), Hope Davisová (teta Debra (Simona Vrbická))
Scénář: Richard Matheson, Jeremy Leven, Dan Gilroy, John Gatins
Země: USA, Indie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko