Sledovat film
Občiansky preukaz
online

Film Občiansky preukaz
  Trailer  k filmu Občiansky preukaz
Přehrajte si film Občiansky preukaz HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Občiansky preukaz

Komedie o jedné rebelii proti husákovskému socialismu a vlastní cestě k dospělosti.
Hořká komedie režiséra Ondřeje Trojana Občanský průkaz na motivy stejnojmenné knihy Petra Šabacha sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů.

Originální název:

Občanský průkaz

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Ondřej Trojan
Hrají a postavy: Libor Kovář (Petr - 'Zába'), Matous Vrba (Venca - 'Popelka'), Jakub Šárka (Aleš - 'Básník'), Jan Vlcek (Míťa - 'Genius'), Anna Geislerová (matka Petra), Martin Myšička (Petrův otec)
Scénář: Petr Jarchovský
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 17.11.2023 22:05

Recenze filmu Občiansky preukaz:

Každé další sledování a film mě baví čím dál víc:) skvělé herecké obsazení.. hudba.. dobové vybavení.. skvěle vystizena ta skurvena doba kdy se člověk bál i nahlas dýchat..aby ho soused nepraskl..:( zakazana elpicka..basnicky..natrzena stranka..vyhozene klouby..a další a další:) Jmenuji se Daniel ..později az se lépe poznáme..budou mi moci někteří z vás říkat Daňku!! 100%
80% Antychryst
4* za to, že film je verným manifestom doby, keď bolo bežné klamať a ľudia na seba donášali. Chýba mi tam ale viac charizmy a chémie, preto mi to tak nesadlo ako Rebelovia. Inak úžasne všetko zrekonštruovali.
80% macko.usko
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina