Sledovat film O rodičích a dětech online

Přehrajte si film O rodičích a dětech online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie O rodičích a dětech na CS Film!
  Trailer k filmu O rodičích a dětech   Sledovat O rodičích a dětech online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Vladimír Michálek
Hrají a postavy:
Josef Somr (otec), David Novotný (syn), Mariana Kroftova (Lillina přítelkyně Marta), Luboš Kostelný (vnuk), Zuzana Stivínová (matka), Jiří Lábus (Pepča)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Milovat je lidské - chybovat je dědičné. Komedie o otcích, synech a ženách jejich života.

Příběh filmu vychází ze zdánlivě banální situace. Syn jde na procházku se svým otcem... Syn je zralý čtyřicátník a žije spokojeně se svou přítelkyní. Otci je přes sedmdesát. Je bývalý vědec-biolog. Klasický intelektuál v dobrém slova smyslu. Zdánlivě jediné, co tyto dva muže spojuje, je to, že se jdou jednou za měsíc společně projít Prahou. Nicméně jsou svázáni poutem čtyřiceti let společného života. V brilantně vedeném dialogu se před námi odkrývají dějiny dvacátého století a všechny absurdity s ním spojené. Odhalují se ta nejhlubší místa lidských vztahů. Odtajňují se staré resty, trápení a radosti. Na scéně se objeví Vnuk, o kterém Syn neměl přes dvacet let ani tušení. A některé chyby se opakují znovu a znovu.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.