Film Noční let

Sledovat film
Noční let
online

Přehrajte si film Noční let online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1297 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Touhle linkou letí strach.
Lisa Reisertová k smrti nerada létá, ale hrůza, která se jí zmocní během nočního letu do Miami, nemá se strachem z létání nic společného. Ve chvíli, kdy se letadlo zvedne do vzduchu, prozradí Lise na první pohled sympatický spolucestující Jackson pravý důvod svého pobytu na palubě: Připravil plán na zavraždění mocného byznysmena. a Lisa má být jeho klíčem k úspěchu. Pokud odmítne spolupracovat, jejího otce zastřelí nájemný vrah, který čeká na Jacksonův telefonát. Uvězněna v obřím letadle a 10.000 metrů nad zemí nemá Lisa kam utéct a koho volat o pomoc, aniž by přitom ohrozila život svůj, otcův nebo ostatních lidí na palubě. Miami se blíží a Lise zoufale ubíhá čas k nalezení řešení, kterým zpacifikuje zločince na vedlejším sedadle a zabrání tak vraždě ...

Žánr: Thriller
Režie: Wes Craven
Hrají a postavy: Rachel McAdamsová (Lisa Reisertová), Cillian Murphy (Jackson Rippner), Brian Cox (Joe Reisert), Laura Johnsonová (Blond žena), Max Kasch (Dítě se sluchátky), Jayma Maysová (Cynthia)
Scénář: Carl Ellsworth, Dan Foos
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko