Sledovat film Noc nevěsty online

Přehrajte si film Noc nevěsty online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický Noc nevěsty na !
  Trailer k filmu Noc nevěsty   Sledovat Noc nevěsty online
Žánr:
drama, historický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jana Brejchová (Jeptiska zvaná Slecna), Mnislav Hofman (Picin), Gustáv Valach (Ambrož), Josef Kemr (Pastor), Josef Elsner (Jan Sabatka), Cestmír Randa Jr. (Alois Skovajs)
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Bývalá jeptiška vyvolá davovou hysterii, která přeroste v odpor proti kolektivizaci vesnice.

Násilně kolektivizovaní rolníci se poznenáhlu vzbouří, když návrat bývalé jeptišky zjitří náboženské cítění. Napětí vyvrcholí o štědrovečerní noci, která má daleko ke svátku klidu, míru a míru. Režisér Karel Kachyňa společně se scenáristou Janem Procházkou však mířili ještě dál: chtěli postihnout obrysy každého fanatismu, ať již se oháněl spásou na nebesích nebo už tu na zemi. Ve své baladičnosti stále působivé, černobíle natočené dílo těží zejména z běloskvoucí mrazivosti zimní scenerie.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.