Sledovat film Záchvěv strachu online

Přehrajte si film Záchvěv strachu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Záchvěv strachu online
Žánr:
drama, historický
Režie:
Jaroslav Soukup
Hrají:
Radoslav Brzobohatý (František Vinický), Štefan Kvietik (Antoš), Soňa Dvořáková (Ida a prostitutka), Petr Kostka (Ledecký), František Němec (Berger), Josef Abrhám (Mayer)
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Záchvěv strachu se odehrává v temném období po potlačení revolučního vzedmutí v roce 1848. Vypráví o jednom z čerstvě propuštěných vůdců někdejšího povstání, od něhož se bývalí přátelé distancují, a on sám se ocitá v centru pozornosti tajné policie. Jeho jméno má být totiž zdiskreditováno zfalšovanými důkazy o údajném udavačství. Původní námět režiséra J.S. se inspiroval životními osudy několika historických osobností (Karel Sabina, Josef Václav Frič, Emanuel Arnolds).
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.