Sledovat film Neutečeš online

Přehrajte si film Neutečeš online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, thriller Neutečeš na !
  Trailer k filmu Neutečeš   Sledovat Neutečeš online
Žánr:
horor, thriller
Režie:
David Mitchell
Hrají a postavy:
Linda Boston (učitel), Caitlin Burt (sexy dívka), Heather Fairbanks (zdravotní sestra), Aldante Foster, Keir Gilchrist (Paul), Ruby Harris (paní Redmondová)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Prožijte nejděsivější orgasmus.

Jay je jen další středoškolačkou poflakující se společně s kamarády a toužící po atraktivním amantovi na večerní rande. To však netuší, že se pro ni jednoho večera celý svět obrátí vzhůru nohama a ona se stane obětí putujícího prokletí. Dívku začnou stíhat démonické přízraky lačnící po jejím životě. Její starosti se tak zmenší na pouhou nutnost neustále se ohlížet za záda, aby se přesvědčila, zda ji někdo nepronásleduje. Společně se svými kamarády, kteří však její děsivé vidiny nezažívají, se vydává na útěk napříč státem, aby oddálila konfrontaci se smutně neodvratitelným osudem.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski