Sledovat film Netvor online

Přehrajte si film Netvor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1405 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Netvor
  Trailer k filmu Netvor   Sledovat Netvor online
Žánr:
Fantasy, Horor, Romantický
Režie:
Daniel Barnz
Hrají a postavy:
Alex Pettyfer (Kyle Kingson), Justin Bradley (studentka), Mary-Kate Olsenová (Kendra Hilferty), Dakota Johnson (Sloane Hagen), Erik Knudsen (Trey Parker), Vanessa Anne Hudgensová (Linda Taylor)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Kyle Kingson má všechno - přitažlivý vzhled, inteligenci, bohatství a možnosti - ale také sklony ke krutosti. Má tendenci se posmívat a ponižovat "neatraktivní" spolužáky. Zaměří se na podivnou spolužačku Kendru a pozve jí na školní extravagantní ekologický mejdan. Kendra přijme a Kyle, který je zase ve své formě, ji neurvalým způsobem urazí. Ona mu odplatí stejně, když ho začaruje kouzlem, které ho fyzicky změní v to, co z hloubi duše nesnáší. Je rozzuřen svým hrozným a nerozpoznatelným vzhledem a setkává se s Kendrou, od které se dozvídá, že jediné řešení proti kletbě je najít někoho, kdo ho bude milovat takového jaký je - úkol, který považuje za nemožný. Tak v tomto hyper-moderním převyprávění klasického příběhu "Kráska a zvíře" začíná Kyleova cesta k objevení pravé lásky.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski