Film
Nesnesitelná tíha obrovského talentu

Film Nesnesitelná tíha obrovského talentu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nicolas Cage by si rád zahrál ve filmu Quentina Tarantina. Namísto úspěchu má ale jen spoustu dluhů. Vše se změní, když se objeví na narozeninové oslavě mexického miliardáře, aby mu ukázal scénář, na kterém pracoval. Netuší, že mocný muž je ve skutečnosti šéf drogového kartelu a že dostane za úkol, aby z něj vytáhl informace o unesené prezidentově dceři..

Originální název:

The Unbearable Weight of Massive Talent

Režie: Tom Gormican
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Nick Cage / Nicky), Pedro Pascal (Javi Gutierrez), Tiffany Haddishová (Vivian), Sharon Horganová (otec Ortega), Paco León (Lucas Gutierrez), Neil Patrick Harris (Richard Fink)
Země: USA
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Prima Cool
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina