Sledovat film
Nepodplatiteľní
online

Film Nepodplatiteľní
  Trailer k filmu Nepodplatiteľní Trailer
Přehrajte si film Nepodplatiteľní HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 400 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nelítostná válka s gangstery na motivy skutečných událostí.
V roce 1920 vstoupil ve Spojených státech v platnost tzv. Volstedův zákon, který zakazoval prodej, výrobu a distribuci alkoholických nápojů. Začala éra tzv. prohibice, která trvala až do roku 1933 a kterou si dodnes spojujeme především s rozmachem zločineckých gangů, jež si z dobře míněného zákazu udělaly výnosný obchod. Asi nejznámější kapitolou amerických dějin té doby je úspěšný boj zvláštního zmocněnce ministerstva financí Eliota Nesse, který ve spolupráci s chicagskou policií učinil přítrž nezákonnému obchodu lihovinami, jenž byl v rukou Al Caponeovy organizace.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Brian De Palma
Hrají a postavy: Kevin Costner (Eliot Ness), Sean Connery (Jim Malone), Charles Martin Smith (agent Oscar Wallace), Andy Garcia (Giuseppe Petri), Robert De Niro (Al Capone), Richard Bradford (policejní šéf Mike Dorsett)
Země: USA
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 1.4.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko