Sledovat film
Nejhorší obavy
online

Film Nejhorší obavy
  Trailer k filmu Nejhorší obavy Trailer
Přehrajte si film Nejhorší obavy HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Špionážní thriller s atomovou bombou, teroristickým útokem na Spojené státy a prvním nasazením schopného analytika CIA Jacka Ryana
V roce 1973 došlo k překvapivému útoku Egypta a Sýrie na Izrael. A právě tehdy, při jednom z hlídkových letů havarovalo izraelské vojenské letadlo, ozbrojené nuklearní bombou. Ta byla, bezmála po čtvrt století, náhodně nalezena kdesi v poušti a předána do nepravých rukou. Svět se sice změnil a "studená válka" se stala archaickým pojmem, jenže o to častější jsou regionální konflikty a terorismus nabyl téměř hrůzné podoby. Za této situace nastupuje do CIA mladý analytik Jack Ryan, specialista na bývalý Sovětský svaz, který dostává zdánlivě rutinní úkol. Při jeho řešení ovšem narazí na stopu, signalizující, že bomba je aktivována a má být dopravena do Spojených států a její výbuch bude tím nejdůraznějším varováním "zpupné" velmoci.

Hrají a postavy: Ian Mongrain (Syrian Radar Operator), Russell Bobbitt (Israeli Pilot), James Cromwell (President Fowler), Ken Jenkins (Admiral Pollack), Bruce McGill (Poradce státní bezpečnosti Revel), John Beasley (Vedoucí předseda Joint Chiefs)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 7.2.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська