Film Něco jako komedie

Sledovat film
Něco jako komedie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Někdy to, co si myslíte, není tak šílené, jak si myslíte.
Stresován z požadavků na teenagera se šestnáctiletý Craig zapíše do psychiatrické léčebny. Pak zjistí, že oddělení pro mladé bylo uzavřeno a že zůstal v oddělení pro dospělé. Jeden z pacientů, Bobby, se brzy stane Craigovým mentorem a chráněncem. Craiga také zajímá šestnáctiletá Noelle. S minimem pěti dní, kdy tam musí zůstat, prožívá Craig přátelství uvnitř i venku a dozví se více o životě, lásce a napětí z dospívání.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Anna Boden, Ryan Fleck
Hrají a postavy: Keir Gilchrist (Craig), Dana DeVestern (Alissa), Lauren Grahamová (Lynn), Jim Gaffigan (George), Karen Chiltonová (zdravotní sestra Harperová), Zach Galifianakis (Bobby)
Scénář: Anna Boden, Ryan Fleck
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko