Sledovat film Něco jako komedie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Něco jako komedie
  Trailer k filmu Něco jako komedie   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Anna Boden, Ryan Fleck
Hrají a postavy:
Keir Gilchrist (Craig), Dana DeVestern (Alissa), Lauren Grahamová (Lynn), Jim Gaffigan (George), Karen Chiltonová (zdravotní sestra Harperová), Zach Galifianakis (Bobby)
Scénář:
Anna Boden, Ryan Fleck
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Někdy to, co si myslíte, není tak šílené, jak si myslíte.

Stresován z požadavků na teenagera se šestnáctiletý Craig zapíše do psychiatrické léčebny. Pak zjistí, že oddělení pro mladé bylo uzavřeno a že zůstal v oddělení pro dospělé. Jeden z pacientů, Bobby, se brzy stane Craigovým mentorem a chráněncem. Craiga také zajímá šestnáctiletá Noelle. S minimem pěti dní, kdy tam musí zůstat, prožívá Craig přátelství uvnitř i venku a dozví se více o životě, lásce a napětí z dospívání.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko