Sledovat film Nebuďte policajta online

Přehrajte si film Nebuďte policajta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Nebuďte policajta na ČT1!
  Trailer k filmu Nebuďte policajta   Sledovat Nebuďte policajta online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
José Pinheiro
Hrají a postavy:
Alain Delon (Eugéne Grindel), Michel Serrault (Roger Scatti), Xavier Deluc (Lutz), Patrick Catalifo (P?ret), Serge Reggiani (Le Stéphanois), Roxan Gouldová (Jennifer)
Země:
Francie
Rok výroby:
1988
Popis:
Na nelítostné vyřizování účtů mezi gangstery doplácejí nevinní lidé. Jedině A. Delon může krvavé řádění zastavit.

Jedné noci zavraždili příslušníci pařížské policie majitele luxusního bytu. Nebyl jejich jedinou obětí, zabíjení pokračovalo. Té noci komisař Grindel ještě nerušeně spal, hned ráno byl však zavlečen do podivné hry, která ho může stát život. Zkorumpovaní policisté se nezastaví před ničím, systematicky likvidují každého, kdo by mohl mluvit. Jak se Grindel postupně dobírá pravdy a blíží se ke své kořisti, odpovědi protivníků jsou stále krvavější. Osamělý lovec nemůže ve svém okolí věřit nikomu... Značně brutální kriminální film podle románu Frederika H. Fajardiese natočil v roce 1988 José Pinheiro. Alain Delon se ujal nejen hlavní role, podílel se i na scénáři a produkci.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski