Sledovat film
Navždy mladý
online

Film Navždy mladý
  Trailer k filmu Navždy mladý Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Čas nepočká na nikoho, ale opravdová láska čeká věčně.
Rok 1939. Zkušebnímu pilotovi Danielovi McCormickovi dal život vše, po čem toužil - létá na skvělém letadle v nově zformovaném letectvu, má skvělého přítele vědce Harryho Finleye a neméně skvělou přítelkyni a lásku od dětství Helenu. O zamýšleném sňatku s ní ví jen on sám. Nenašel zatím odvahu ji to oznámit. Jednoho dne Helena zahyne při nehodě a Daniel si pozdě uvědomí, že již nikdy nebude mít příležitost jí říct, jak moc ji miluje. Radost ze života je ta tam. Daniel se rozhodne pomoci Harrymu při jednom z přísně tajných pokusů se zmrazováním látek. Bude prvním člověkem, který se nechá zmrazit ne jeden rok. Jenže skutečnost je jiná. Daniel je ve svém mrazivém loži nalezen dvěma kluky až po padesáti letech. Je zcela sám v naprosto cizím prostředí a své okolí téměř nepoznává. Díky přátelství malého Nata a jeho matky Claire postupně poznává, že zatímco čas na nikoho nepočká, láska je věčná...

Režie: Steve Miner
Hrají a postavy: Mel Gibson (Kapitán Daniel McCormick), Jamie Lee Curtisová (Claire Cooperová), Elijah Wood (Nat Cooper), Isabel Glasserová (Helen), George Wendt (Harry Finley), Joe Morton (Cameron)
Země: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 1.10.2022 04:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська