Sledovat film
Návrat idiota
online

Film Návrat idiota
  Trailer k filmu Návrat idiota Trailer
Přehrajte si film Návrat idiota HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 556 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Lehce mrazivá filmová komedie inspirovaná titulní postavou románu F. M. Dostojevského.
V komorním příběhu ze současnosti, odehrávajícím se na malém městě mezi Vánocemi a Silvestrem, se mladý František po letech strávených v blázinci vrací ke svým vzdáleným příbuzným, k lidem, kteří by mu měli být blízcí. Postupně se však zaplétá do jejich složitých vztahů, ocitá se v trapných, komických i dusivých situacích, je vystaven milostným, sourozeneckým a rodičovským konfliktům. Všechno, s čím se setkává, se ho dotýká, se všemi soucítí, a tak působí tak trochu jako idiot. Ale právě proto, že dosud nic nepoznal a nezažil, je schopen ve své čistotě a opravdovosti vnímat lidské vztahy správně.

Režie: Saša Gedeon
Hrají a postavy: Pavel Liška (František), Anna Geislerová (Anna), Tatiana Vilhelmová (Olga), Jiří Langmajer (Emil), Jiří Macháček (Robert), Zdena Hadrbolcová (Matka Emila a Roberta)
Scénář: Saša Gedeon
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 22.1.2023 15:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська