Sledovat film Svatba upírů online

Přehrajte si film Svatba upírů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Svatba upírů online
Žánr:
horor, komedie, romantický
Režie:
Jaroslav Soukup
Hrají:
Rudolf IV. Hrušínský (Richard Bancroft), Iveta Bartošová (Olivie), Petr Nárožný (strýc Archibald), Viktor Preiss (hrabě Kronberg), Luděk Kopřiva (doktor Hermann), Nelly Gaierová (stará nóbl dáma)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Česká upírská komedie nebo skoro horor o tom, že když je láska veliká, na potravě nezáleží.

Hrdinou je mladý anglický šlechtic Richard Bancroft, přijíždějící do Prahy se svým strýcem, obchodníkem Archibaldem. A právě tady se nesmělý Richard seznámí s krásnou a tajemnou dívkou, do níž se okamžitě zamiluje. Brzy se však ukáže, že šlechtická společnost, v níž se Olivie, jak se dívka jmenuje, pohybuje, ve dne spí a v noci se věnuje poněkud neobvyklému způsobu obživy, totiž vysávání krve nevinným obětem. Láska si však nedá poroučet a tak s tradiční omluvou, že nikdo není dokonalý, se mezi mladými lidmi rozhoří hluboký cit. To se ovšem nelíbí dívčině průvodci, hraběti Kronbergovi, jinak též vůdci upírské smečky.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.